Galerie

Transport

Svého drobečka jednoduše převezete vlastním autem, které utáhne 3,5 t (větší SUV).

Kontaktujte nás a my vám jej dovezeme tam, kam budete chtít. Takže žádný stres. Pro přepravu tohoto drobečka potřebujete výkonný vůz, který utáhne 3,5t. Potřebujete tedy řidičský průkaz skupiny B+E. Pokud přepravujete s námi, nepotřebujete vlastní hydrauliku.

Kam s ním? Možnosti jsou NEOmezené!

Líbí se vám náš domeček, ale lámete si hlavu, kde byste ho postavili? Nechcete čekat na zdlouhavý proces stavebního povolení? Tak s námi si můžete oddechnout! Zákon je totiž v tomto případě shovívavý a nepotřebujete žádné stavební povolení ani ohlášku. I tak ale můžete narazit na několik lokálních omezení od místních samospráv. I v tomto vám rádi pomůžeme dohledat vše potřebné, jestli je domeček možné postavit právě tam, kde chcete.

 

 

NEOhrožené modely

Modely, které nabízíme mají několik verzí v oblasti energií. Můžete si vybrat provedení, které je připojeno na sítě, ať už jde o elektřinu, vodu nebo odpady. Zároveň nabízíme tzv. offgrid verzi, se kterou můžete žít úplně autonomně. Součástí jsou totiž například solární panely, zásobníky vody a další nezbytné vybavení pro život mimo civilizaci.

INTERIÉR

Chata je navržena tak, aby byla přátelská k životnímu prostředí. Všude, kde jsme mohli, použili jsme přírodní materiály jako třeba dřevo na rámy, ovčí vlnu na izolaci. Asi tak jediné chemikálie, které při stavbě potřebujeme, jsou lepidlo a hydroizolace. Také se vyhýbáme plastům. Těch používáme naprosté minimum. Být šetrný k životnímu prostředí je totiž podle nás dobré i pro vaši peněženku. Náš tiny house má úžasnou izolaci a téměř úplně se tak vyhneme tzv. tepelným mostům, které v zimě propouští chlad. A co je stejně důležité, je zamezování pronikání tepla dovnitř v létě. Náš odborník na statiku je do této věci zapálený a jednou z jeho specializací je tak vyhýbání se tepelným mostům. Máme profíky i v oblasti izolace.

Máte více otázek?
Neváhejte se nás zeptat.
jakub@rollinghomes.cz +420 777 090 454
Načítám